-18% חם 8GB
שאל אותנו על מוצר זה בווצאפ
Galaxy s24 FE
Galaxy s24 FE
2,799.00 ₪ המחיר המקורי היה: 2,799.00 ₪.2,299.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 2,299.00 ₪.
תאור קצר
256 גיגה (נפח אחסון פנימי) 8 גיגה ראם (כח מעבד)מקום לכרטיס זיכרוןדור 5כולל NFCגודל: 6.2 אינטשעלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
מצלמה
| מצלמה קדמית | 10MP |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 50MP + 12MP + 8MP |
| זום מצלמה אחורית | אופטי x3, דיגיטלי עד x30 |
| צילום וידאו | 4K@60fps |
מעבד
| מהירות מעבד | עד 3.1GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | Exynos 2400e |
מסך
ותצוגה
| משקל | 0.21 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 162.1 × 77.3 × 8.0 סנטימטרים |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
| קצב רענון מרבי | 120Hz |
| רזולוציה | 1080 x 2340 |
| גודל מסך | 6.7 אינץ' (170.2 מ"מ) |
| טכנולוגיית מסך | Dynamic AMOLED 2X |
זיכרון
| כרטיס זיכרון | לא |
|---|---|
| זיכרון RAM | 8GB |
| שטח אחסון | 128GB | 256GB |
סוללה
| קיבולת סוללה | 4700mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 24 שעות |
256 גיגה (נפח אחסון פנימי) 8 גיגה ראם (כח מעבד)מקום לכרטיס זיכרוןדור 5כולל NFCגודל: 6.2 אינטשעלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
