חם 12GB 8GB
שאל אותנו על מוצר זה בווצאפ
Galaxy A36
Galaxy A36
1,110.00 ₪
תאור קצר
12/8 גיגה ראם (כח מעבד)דור 5כולל NFCגודל: 6.6 אינטשעלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
מצלמה
| מצלמה קדמית | 12MP |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 50MP + 8MP + 5MP |
| זום מצלמה אחורית | דיגיטלי עד x30 |
| צילום וידאו | 4K@30fps |
מעבד
| מהירות מעבד | עד 2.4GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | Snapdragon 6 Gen 3 |
מסך
ותצוגה
| משקל | 0.2 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 162.9 × 78.2 × 7.4 סנטימטרים |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
| קצב רענון מרבי | 120Hz |
| רזולוציה | 1080 x 2340 |
| גודל מסך | 6.7 אינץ' (170.2 מ"מ) |
| טכנולוגיית מסך | Super AMOLED |
סוללה
| קיבולת סוללה | 5000mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 25 שעות |
12/8 גיגה ראם (כח מעבד)דור 5כולל NFCגודל: 6.6 אינטשעלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
