-17% 4GB
שאל אותנו על מוצר זה בווצאפ
Galaxy A07 סמארטפון מסונן הדרן
Galaxy A07 סמארטפון מסונן הדרן
849.00 ₪ המחיר המקורי היה: 849.00 ₪.702.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 702.00 ₪.
תאור קצר
מקום לכרטיס זיכרון גודל 6.5 אינטש עלות הגנה 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
מצלמה
| מצלמה קדמית | 8MP |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 50MP + 2MP |
| זום מצלמה אחורית | דיגיטלי עד x10 |
| צילום וידאו | 1080p@30fps |
מעבד
| מהירות מעבד | עד 2.0GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | MediaTek Helio G85 |
מסך
ותצוגה
| משקל | 0.19 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 167.3 × 77.3 × 8.0 סנטימטרים |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
| קצב רענון מרבי | 60Hz |
| רזולוציה | 720 x 1600 |
| גודל מסך | 6.7 אינץ' (170.9 מ"מ) |
| טכנולוגיית מסך | PLS LCD |
זיכרון
| כרטיס זיכרון | כן |
|---|---|
| זיכרון RAM | 4GB |
| שטח אחסון | 64GB | 128GB |
סוללה
| קיבולת סוללה | 5000mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 20 שעות |
מקום לכרטיס זיכרון גודל 6.5 אינטש עלות הגנה 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
