-5% 12GB
שאל אותנו על מוצר זה בווצאפ
טאבלט galaxy tab x716
טאבלט galaxy tab x716
4,399.00 ₪ המחיר המקורי היה: 4,399.00 ₪.4,199.00 ₪המחיר הנוכחי הוא: 4,199.00 ₪.
תאור קצר
256 גיגה (נפח איחסון פנימי)12 גיגה ראם (כח מעבד)מקום לכרטיס זכרוןדור 5כולל עטגודל 11 אינטשעלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
מצלמה
| מצלמה קדמית | 12MP |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 13MP |
| זום מצלמה אחורית | דיגיטלי עד x10 |
| צילום וידאו | 8K@30fps |
מעבד
| מהירות מעבד | עד 3.36GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy |
מסך
ותצוגה
| משקל | 0.5 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 254.0 × 165.8 × 6.3 סנטימטרים |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
| קצב רענון מרבי | 120Hz |
| רזולוציה | 2560 x 1600 |
| גודל מסך | 11 אינץ' (279.4 מ"מ) |
| טכנולוגיית מסך | Dynamic AMOLED 2X |
סוללה
| קיבולת סוללה | 8400mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 15 שעות |
256 גיגה (נפח איחסון פנימי)12 גיגה ראם (כח מעבד)מקום לכרטיס זכרוןדור 5כולל עטגודל 11 אינטשעלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
