טאבלט galaxy tab X706
טאבלט galaxy tab X706
3,599.00 ₪
תאור קצר
8 גיגה ראם ( כוח מעבד)128GB איחסוןמקום לכרטיס זכרוןדור 5כולל עטגודל 11 אינטשעלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
מצלמה
| מצלמה קדמית | 12MP |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 13MP |
| זום מצלמה אחורית | דיגיטלי עד x4 |
| צילום וידאו | 4K@60fps |
מעבד
| מהירות מעבד | עד 2.99GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | Snapdragon 8 Gen 1 |
מסך
ותצוגה
| משקל | 0.51 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 253.8 × 165.3 × 6.3 סנטימטרים |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
| קצב רענון מרבי | 120Hz |
| רזולוציה | 2560 x 1600 |
| גודל מסך | 11 אינץ' (279.4 מ"מ) |
| טכנולוגיית מסך | IPS LCD |
זיכרון
| כרטיס זיכרון | כן |
|---|---|
| זיכרון RAM | 8GB |
| שטח אחסון | 128GB | 256GB |
סוללה
| קיבולת סוללה | 8000mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 15 שעות |
8 גיגה ראם ( כוח מעבד)128GB איחסוןמקום לכרטיס זכרוןדור 5כולל עטגודל 11 אינטשעלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
