4GB | 8GB
שאל אותנו על מוצר זה בווצאפ
טאבלט GALAXY TAB x115
טאבלט GALAXY TAB x115
465.00 ₪
תאור קצר
מקום לכרטיס זיכרוןגודל 8.7 אינטששים לב: מכשיר זה צריך לעבור כיבוי והפעלה פעם בשבע שעות!עלות הגנה 39.9 למשך 18 חודשיםנעשה בעסקת תשלומים
מצלמה
| מצלמה קדמית | 2MP |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 8MP |
| זום מצלמה אחורית | דיגיטלי עד x4 |
| צילום וידאו | 1080p@30fps |
מעבד
| מהירות מעבד | עד 2.2GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | MediaTek Helio G99 |
מסך
ותצוגה
| משקל | 0.34 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 213.7 × 127.1 × 6.9 סנטימטרים |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
| קצב רענון מרבי | 60Hz |
| רזולוציה | 1340 x 800 |
| גודל מסך | 8.7 אינץ' (220.9 מ"מ) |
| טכנולוגיית מסך | TFT LCD |
זיכרון
| כרטיס זיכרון | כן |
|---|---|
| זיכרון RAM | 4GB | 8GB |
| שטח אחסון | 64GB | 128GB |
סוללה
| קיבולת סוללה | 5100mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 10 שעות |
מקום לכרטיס זיכרוןגודל 8.7 אינטששים לב: מכשיר זה צריך לעבור כיבוי והפעלה פעם בשבע שעות!עלות הגנה 39.9 למשך 18 חודשיםנעשה בעסקת תשלומים
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
