6GB | 8GB
שאל אותנו על מוצר זה בווצאפ
טאבלט Samsung Galaxy Tab Active 5 x306
טאבלט Samsung Galaxy Tab Active 5 x306
2,079.00 ₪
תאור קצר
גודל מסך (אינצ') 8רזולוציה: WUXGAמעבד: (Quartz) 1380 Exynosמערכת הפעלה: ANDROID 14תמיכה בכרטיס זיכרון: MicroSD עד לנפח של כ 1TBמצלמה קדמית: 5MPמצלמה אחורית 13בהירות מסך NITS 600סוג סוללה:5050mAh (15w, Replaceable)f
מצלמה
| מצלמה קדמית | 5MP |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 13MP |
| זום מצלמה אחורית | דיגיטלי עד x4 |
| צילום וידאו | 4K@30fps |
מעבד
| מהירות מעבד | עד 2.4GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | Exynos 1380 |
מסך
ותצוגה
| משקל | 0.46 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 215.8 × 134.5 × 9.9 סנטימטרים |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
| קצב רענון מרבי | 120Hz |
| רזולוציה | 1920 x 1200 |
| גודל מסך | 8 אינץ' (203.2 מ"מ) |
| טכנולוגיית מסך | IPS LCD |
זיכרון
| כרטיס זיכרון | כן |
|---|---|
| זיכרון RAM | 6GB | 8GB |
| שטח אחסון | 128GB | 256GB |
סוללה
| קיבולת סוללה | 5050mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 16 שעות |
גודל מסך (אינצ') 8רזולוציה: WUXGAמעבד: (Quartz) 1380 Exynosמערכת הפעלה: ANDROID 14תמיכה בכרטיס זיכרון: MicroSD עד לנפח של כ 1TBמצלמה קדמית: 5MPמצלמה אחורית 13בהירות מסך NITS 600סוג סוללה:5050mAh (15w, Replaceable)f
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
