סמארטפון מסונן הדרן Galaxy s25 ultra
סמארטפון מסונן הדרן Galaxy s25 ultra
3,879.00 ₪
תאור קצר
סמארטפון ה- AI הטוב ביותר מבית Samsung,דגם סמסונג גלקסי S25 Ultra, בעל מסך Dynamic Amoled 2X מרהיב בגודל 6.9 אינץ', מעבד Qualcomm Snapdragon 8 Elite, ארבע מצלמות אחוריות ברזולוציה של 200MP+50MP+10MP+50MP, מצלמה קדמית 12MP ו- RAM 12GB, סוללה עוצמתית ועט S-Pen. ה-Ultra משתמש ב- AI כדי לגרום לאפליקציות שלכם לפעול יחד, הוא מגיע עם תכונות AI נוספות כגון Now Brief, Gemini Live ו-Audio Eraser. הודות ל-One UI 7 המשודרגת, התכונות פועלות בצורה חלקה ב-Galaxy S25 Ultra.עלות הגנה: 39.9 למשך 18 חודשים נעשה בעסקת תשלומים
מצלמה
| מצלמה קדמית | 12MP Dual Pixel |
|---|---|
| מצלמה ראשית | 200MP (f/1.7) OIS + 50MP + 10MP + 12MP |
| זום מצלמה אחורית | דיגיטלי עד x100 |
| צילום וידאו | 8K@30fps |
מעבד
| מהירות מעבד | עד 2.2GHz |
|---|---|
| מספר ליבות | 8 ליבות |
| סוג מעבד | MediaTek Dimensity 6100+ |
מסך
ותצוגה
| משקל | 0.22 ק"ג |
|---|---|
| מידות | 162.8 × 77.6 × 8.2 סנטימטרים |
| עומק צבע | 16 מיליון צבעים |
| קצב רענון מרבי | 120Hz |
| רזולוציה | 3120 x 1440 (Quad HD+) |
| גודל מסך | 6.9 אינץ' (174.9 מ"מ) |
| טכנולוגיית מסך | Dynamic AMOLED 2X |
סוללה
| קיבולת סוללה | 5000mAh |
|---|---|
| זמן סוללה מקסימלי | עד 31 שעות |
אנו עושים מאמץ לספק את ההזמנות במהירות, בזהירות ובשירות מקצועי.
אפשרויות משלוח:
משלוח עד הבית – בעלות של 49.90 ₪
ההזמנה תסופק לכתובת שנמסרה בעת הרכישה, בהתאם לזמני האספקה המקובלים.
משלוח אקספרס תוך 24 שעות – בעלות של 130.00 ₪
שירות מהיר במיוחד ליעדים הנמצאים בין נתיבות לצפת בלבד, בכפוף לאישור הזמנה בשעות הפעילות ולזמינות השליחים.
